Programma - C.V.V. Vriendenschaar

Programma


Hieronder vind je het programma van deze week en volgende week. Je kan op pijltje rechts naast de wedstrijd klikken voor meer informatie over; de kleedkamer indeling; aanvangsttijden en veldindeling. Door te klikken op het blauwe icoontje kom je bij de wedstrijdvoorbeschouwing.

Mocht er iets niet kloppen in dit overzicht, stuur dan een mail naar de wedstrijdsecretaris of je vult het digitale formulier in.

Datum Tijd Thuis Uit Info
1 feb 19:30 Montfoort S.V.'19 JO19-2 Vriendenschaar JO19-2
4 feb 8:30 Geinoord Nieuwegein JO14-1 Vriendenschaar JO14-1
4 feb 8:30 Vriendenschaar JO14-2 JSV Nieuwegein JO14-3
4 feb 8:30 Candia '66 JO13-3 Vriendenschaar JO13-2
4 feb 8:30 UVV JO12-2 Vriendenschaar JO12-1
4 feb 8:30 Candia '66 JO9-2 Vriendenschaar JO9-5
4 feb 8:30 Vriendenschaar JO8-2 DOVO JO8-5
4 feb 8:30 Vriendenschaar JO8-3 SVF JO8-1
4 feb 8:30 DOVO JO12-5 Vriendenschaar MO12-1
4 feb 8:45 Vriendenschaar JO11-1 Delta Sports '95 FC JO11-1
4 feb 8:45 Musketiers JO11-1 Vriendenschaar JO11-2
4 feb 9:00 Houten JO15-3 Vriendenschaar JO15-1
4 feb 9:00 Schalkwijk JO10-1 Vriendenschaar JO10-3
4 feb 9:00 Vriendenschaar JO9-2 CDW JO9-2
4 feb 9:00 Vriendenschaar JO9-4 Aurora JO9-1
4 feb 9:00 SV Overvecht/De Dreef JO7-2 Vriendenschaar JO7-1
4 feb 9:00 UVV JO7-2 Vriendenschaar JO7-2
4 feb 9:15 Delta Sports '95 FC MO13-2 Vriendenschaar MO13-2
4 feb 9:20 Vriendenschaar JO7-1 Focus '07 JO7-2
4 feb 9:20 Brederodes JO7-1 Vriendenschaar JO7-2
4 feb 9:40 UVV JO7-4 Vriendenschaar JO7-1
4 feb 9:40 Vriendenschaar JO7-2 Brederodes JO7-2
4 feb 9:45 DESTO JO13-2 Vriendenschaar JO13-1
4 feb 9:45 Vriendenschaar JO10-2 't Goy JO10-1
4 feb 9:45 Vriendenschaar JO8-1 VRC JO8-2
4 feb 10:15 Vriendenschaar JO16-1 VSC JO16-1
4 feb 10:15 Brederodes JO9-2 Vriendenschaar JO9-1
4 feb 10:30 CDW JO12-4 Vriendenschaar JO12-3
4 feb 10:30 Vreeswijk JO10-4 Vriendenschaar JO10-1
4 feb 10:30 Vriendenschaar MO15-1 Theole MO15-1
4 feb 11:15 Geinoord Nieuwegein JO9-4 Vriendenschaar JO9-3
4 feb 11:15 Vriendenschaar MO17-1 Aurora MO17-1
4 feb 12:15 Vriendenschaar 2 CJVV 2
4 feb 12:15 Vriendenschaar MO13-1 Houten MO13-2
4 feb 12:15 Cabauw VR1 Vriendenschaar VR1
4 feb 12:30 Jonathan 2 Vriendenschaar 3
4 feb 12:50 VVIJ 6 Vriendenschaar 6
4 feb 12:50 Valleivogels VR1 Vriendenschaar VR2
4 feb 13:15 Vriendenschaar JO19-1 SVMM JO19-1
4 feb 13:45 Vriendenschaar JO17-1 Focus '07 JO17-2
4 feb 14:30 SVMM 3 Vriendenschaar 4
4 feb 14:45 Bilt De FC O23-1 Vriendenschaar O23-1
4 feb 15:00 Vriendenschaar 1 NiTA 1
4 feb 15:30 Vriendenschaar 5 Brederodes 4
4 feb 15:45 Vriendenschaar JO19-2 SVF JO19-1
4 feb 16:30 IJFC JO12-3 Vriendenschaar JO12-2
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!